Vodič univerziteta Harbin Normal University za prijavu za stipendiju za onlajn program Međunarodni profesor kineskog jezika 2021. godine

Institut Konfucije u Beogradu deli sa svim zainteresovanim ljubiteljima kineskog jezika i kulture željnim daljeg usavršavanja link na kojem se mogu pronaći informacije o onlajn programu univerziteta Harbin Normal University Međunarodni profesor kineskog jezika za koji se nude stipendije za 2021. godinu:

Na linku se može pronaći detaljno objašnjenje o uslovima i postupku prijave, kao i rokovima za slanje iste.

Kancelarija Instituta Konfucije, usled trenutne epidemiološke situacije, radi skraćeno: ponedeljkom, sredom i četvrtkom od 9.30 do 13.30 časova, a ostalim danima radimo onlajn.

Za sva pitanja možete pisati na naš mejl institutkonfucije@fil.bg.ac.rs,
a odgovor možete očekivati u najkraćem mogućem roku.

PRIJAVA ZA HSK I HSKK ISPITE OTVORENA JE DO 8. NOVEMBRA 2021!
PRIJAVITE SE!!!