Raspored polaganja HSK/HSKK ispita

Ispit HSK/HSKK održava se u nedelju, 2. decembra 2018. godine. Raspored održavanja ispita:

贝尔格莱德孔子学院
HSK/HSKK
2018年12月2日
Ispit/ 考试项目:Vreme/ 时间:Mesto/ 地点:Dežurni nastavnici/

主(监)考:

HSKK početni/

HSKK 初级

09:30 – 10:30aneks (između II i III sprata)Sara Komosar &  Wang Yue
HSKK srednji/

HSKK 中级

10:30 – 11:30aneks (između II i III sprata)Sara Komosar &  Wang Yue
HSK 1 / HSK一级10:00 – 10:45učionica 27/27教室Kristina Mišić & He Ping
HSK 2 / HSK二级11:00 – 12:00učionica 27/27教室Jovana Dubonjac & He Ping
HSK 3 / HSK三级12:00 – 13:30učionica 27/27教室Ana Jovanović & He Ping
HSK 4 / HSK四级12:00 – 14:00aneks (između II i III sprata)Kristina Mišić & Wang Yue
HSK 5 / HSK五级12:00 – 14:05učionica u IK/孔子学院教室Jelena Despotović & He Ping

Potrebno je da svi kandidati budu na mestu polaganja 30 minuta pre početka ispita. Za potrebe polaganja ispita HSK/HSKK isključivo se koristi grafitna olovka, pa savetujemo da obavezno pripremite grafitnu olovku 2B i gumicu. Pored toga, ponesite sa sobom dokument sa fotografijom, jer će Vam ga dežurni profesor tražiti na uvid.

Svi kandidati su putem mejla dobili POTVRDU o polaganju ispita HSK/HSKK, odnosno Admission ticket /准考证/ sa jedinstvenim brojem /准考证号/ za prijavljeni ispit. Ukoliko Vam pomenuta potvrda nije stigla, nije problem, na dan ispita dobićete odštampan Admission ticket /准考证/ od strane Instituta Konfucije, na osnovu čijeg broja ćete kasnije moći da proverite svoje rezultate. Ne obazirite se na vreme ispita koje je navedeno u potvrdi, već se rukovodite rasporedom koji je dat u tabeli.

Svi kandidati, bez obzira koji nivo ispita (HSK 1 – HSK 6) i HSKK (početni/srednji/viši) polažu, treba obavezno da dostave po jednu fotografiju (40 mm x 30 mm) na dan ispita, ukoliko to nisu ranije učinili.

Ukoliko niste sigurni gde se nalazi učionica u kojoj se održava Vaš ispit, molimo Vas da se pre ispita informišete na portirnici Filološkog fakulteta.