Proslava kineske Nove godine 2021. godine

Institut Konfucije u Beogradu, u nemogućnosti da zbog trenutne epidemijske situacije i ove godine uživo na sceni Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu predstavi sve čari i bogatstvo kineske kulture, obeležiće dolazak kineske Nove godine 2021. svojevrsnom kompilacijom najboljih nastupa sa prethodnih proslava, koje se još od 2015. godine organizuju zajedno sa Ambasadom NR Kine u Beogradu.

Ovaj kolaž satkan od raznovrsnih performansa naših učenika i saradnika, možda je pravi trenutak da zastanemo i podsetimo se šta smo sve do sada zajedno postigli i koliko smo napredovali i da još odlučnije nastavimo da, zajedno sa svim našim prijateljima, širimo ljubav prema kineskom jeziku i kulturi.

Video je postavljen na našem youtube kanalu, a možete mu pristupiti i preko sledećeg linka:

Uživajte!