Poziv na konkurs KINESKA NOVA GODINA

Institut Konfucije u Beogradu

učenike osnovnih i srednjih škola

poziva na konkurs

KINESKA NOVA GODINA

Institut Konfucije u Beogradu (IK), povodom obeležavanja kineske Nove godine, sa zadovoljstvom poziva sve učenike osnovnih i srednjih škola koji gaje ljubav prema kineskoj kulturi i jeziku da se prijave na konkurs KINESKA NOVA GODINA. Zainteresovani mogu putem imejla direktno poslati svoj rad: likovne radove, fotografije, eseje ili pesme (na srpskom ili kineskom jeziku) čiji sadržaj odgovara temi ovog konkursa. Učesnici mogu poslati više radova iz različitih kateogorija. Prilikom prijave na konkurs, učesnici takođe treba da dostave izjavu o autorskom delu, koja se nalazi u nastavku teksta (dovoljno je kopirati tekst izjave, popuniti je u word-u i poslati sliku/sken).

Radove mogu poslati na adresu: institutkonfucije@fil.bg.ac.rs  sa naglaskom: za Konkurs kineska Nova godina”. Takođe u mejlu treba navesti:

• puno ime i prezime
  • godine starosti
  • naziv škole
  • mesto boravka učesnika Konkursa.

IK će obezbediti nagrade za najbolje radove (I, II, III mesto). Rok za slanje radova je 31. januar 2021. godine.

IZJAVA O AUTORSKOM DELU

Ja, dole potpisani/-a ____________________________________ (ime i prezime), potvrđujem da je rad koji sam priložio/-la za konkurs Instituta Konfucije u Beogradu, autorsko delo mene lično/ mog deteta/ mog učenika. Takođe, saglasan/-a sam da Institut Konfucije u Beogradu može objaviti moj rad na svojoj internet stranici/društvenim mrežama.

potpis: _____________________________________

datum: ______________________________________

mesto: ______________________________________

Kancelarija Instituta Konfucije, usled trenutne epidemiološke situacije, radi skraćeno: ponedeljkom, sredom i četvrtkom od 9.30 do 13.30 časova, a ostalim danima radimo onlajn.

Za sva pitanja možete pisati na naš mejl institutkonfucije@fil.bg.ac.rs,
a odgovor možete očekivati u najkraćem mogućem roku.

PRIJAVA ZA HSK I HSKK ISPITE OTVORENA JE DO 8. NOVEMBRA 2021!
PRIJAVITE SE!!!