Institut Konfucije u Beogradu i Kineski kulturni centar pozivaju sve zainteresovane da se prijave za tromesečni promotivni kurs kineskog jezika za početnike (od aprila do juna 2024. godine).

Nastava za kurs održavaće se dva puta nedeljno radnim danima u večernjim terminima (od 18 časova) u Kineskom kulturnom centru na Novom Beogradu, u ulici Trešnjinog cveta, na Trgu prijateljstva Srbije i Kine.

Molimo sve zainteresovane polaznike da se za pohađanje časova u Kineskom kulturnom centru prijave slanjem popunjenog formulara  putem mejla na institutkonfucije@fil.bg.ac.rs.

PRIJAVA JE OTVORENA DO 25. MARTA 2024.

PREUZMITE PRIJAVU ZA KURS

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati putem telefona 0113284595 ili putem mejla institutkonfucije@fil.bg.ac.rs.

Hajde da govorimo na kineskom!