Dvomesečni kurs kineskog jezika u KC Smederevo

Институт Конфуције у Београду и Центар за културу Смедерево
Вас позивају да се пријавите на бесплатан двомесечни курс КИНЕСКОГ ЈЕЗИКА за одрасле.

Формулар за пријаву преузети са https://konfucije.fil.bg.ac.rs/kursevi-2/, попунити и послати путем имејла на markocvetkovic.sdkultura@gmail.com

Курс почиње 4. априла, настава ће се одржавати четвртком од 19:00 до 20:30 часова у просторијама Центра за културу Смедерево, Карађорђева 5-7. Упис траје до 29. марта 2019. године.

Кинеско писмо има историју дугу преко 5000 година, а кинески је један од најстаријих „живих” језика, који говори свака пета особа на свету. Кинески карактери су сликовити приказ света који нас окружује и одраз су источне филозофије и мудрости. Институт Конфуције у Београду први пут за грађане Смедерева организује курс кинеског језика, на коме ће полазници савладати свакодневне изразе, основе писања кинеских карактера и ближе се упознати са кинеском културом, обичајима и уметношћу.

Добро дошли!