Direktor Instituta Konfucije u Beogradu uručio zahvalnice učenicima Art studija ,,Mali Monmartr“

U subotu, prvog juna, direktor Instituta Konfucije u Beogradu, prof. dr Radosav Pušić, uručio je zahvalnice učenicima Art studija ,,Mali Monmartr“.

Učenici Art studija ,,Mali Monmartr“ su u okviru ciklusa ,,Stare civilizacije“, iznedrili najlepše prikaze Kine, zbog čega su i, sasvim zasluženo, pobrali sve simpatije na izložbi u Zagrebu koju je organizovala Nacionalna kancelarija za učenje kineskog jezika kao stranog NR Kine (Hanban). Tim povodom, direktor Instituta Konfucije u Beogradu im je u ime Hanbana i Instituta Konfucije uručio zahvalnice.

Direktor IK-a, prof. dr Radosav Pušić i direktor Art studija ,,Mali Monmartr“, Saveta Banjac, sa nastavnicima i učenicima studija

Dečji radovi iz ciklusa ,,Stare civilizacije“