U Narodnoj biblioteci Ilija M. Petrović u Požarevcu održani Dani kineske kulture

Institut Konfucije u Beogradu je u februaru organizovao manifestaciju pod nazivom Dani kineske kulture u Narodnoj biblioteci Ilija M. Petrović u Požarevcu.

U okviru ove manifestacije,  organizovane su projekcije filmova, radionice kaligrafije za decu i odrasle, demo čas kineskog jezika, kao i predavanje dr Ane Jovanović pod nazivom Kineska Nova godina – običaji i verovanja.

Veliki broj posetilaca dokaz je da su građani Požarevca veoma zainteresovani za kineski jezik i kulturu.

Radionica kaligrafije

Predavanje dr Ane Jovanović, Kineska Nova godina – verovanja i običaji

Kancelarija Instituta Konfucije će, usled trenutne epidemijske situacije, od 10. decembra pa do daljnjeg raditi onlajn.

Za sva pitanja i dalje nam možete pisati na naš mejl institutkonfucije@fil.bg.ac.rs