Otvorena izložba ,,Novi Put svile“ u Gradskoj opštini Vračar

Institut Konfucije u Beogradu je u saradnji sa Gradskom opštinom Vračar organizovao izložbu Novi put svile, koja će biti postavljena od 2. do 12. jula 2019. godine u galeriji GO Vračar. Svečano otvaranje izložbe upriličeno je u utorak, 2. jula u 19 časova.

Gostima se obratio predsednik opštine Vračar, prof. dr Milan Nedeljković, koji je iskazao veliku zahvalnost Institutu Konfucije u Beogradu na saradnji, kao i želju da se u budućnosti saradnja između dve ustanove proširi.

Svečano otvaranje izložbe obogaćeno je muzičkim programom koji su pripremile učenice kineskog jezika pri Institutu Konfucije u Beogradu, te su posetioci imali priliku da, osim u fotografijama, uživaju i u kineskoj muzici.

Institut Konfucije u Beogradu neće raditi
od 18. jula do 16. avgusta tekuće godine.
Prvi radni dan nakon letnje pauze je
ponedeljak, 19. avgust.