Raspored časova Instituta Konfucije u Beogradu
RASPORED ČASOVA INSTITUTA KONFUCIJE U BEOGRADU (35. ciklus) 贝尔格莱德孔子学院第三十五期汉语短期班课程表 (2. oktobar – 23. decembar 2023.) (2023年10月2日-12月23日) | |||
NAZIV KURSA I VREME 课程与时间 | MESTO 地点 | NASTAVNICI 教师 | |
POČETNI I A 初级一 A | ponedeljak周一 19.30-21.00 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | Jovana Dubonjac 优万娜 |
sreda周三 19.30-21.00 | UČIONICA 27 27 教室 | Shen Jie 申婕 | |
POČETNI I B 初级一 B | ponedeljak周一 18.00-19.30 | UČIONICA 27 27教室 | Marina Nešovanović 玛丽娜 |
sreda 周三 18.15-19.45 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | Wang Guanxiong 王冠雄 | |
POČETNI II 初级二
| ponedeljak周一 19.30-21.00 | UČIONICA 27 27教室 | Tatjana Mladenović 塔尼亚 |
sreda周三 19.45-21.15 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | Wang Guanxiong 王冠雄 | |
POČETNI III A 初级三 A | ponedeljak周一 18.00-19.30 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | Milena Nikolić 米莱娜 |
četvrtak周四 18.15-19.45 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | Wang Chuyan 王楚燕 | |
POČETNI III B 初级三 B | utorak 周二 18.00-19.30 | ONLINE | Jelena D. Jeremić 叶子 |
četvrtak 周四 18.00-19.30 | ONLINE | Shen Jie 申婕 | |
SREDNJI I 中级一
| utorak周二 18.15-19.45 | ONLINE | Sara Komosar 萨拉 |
četvrtak周四 19.30-21.00 | ONLINE | Shen Jie 申婕 | |
SREDNJI II 中级二 | utorak 周二 18.00-19.30 | ONLINE | Jin Xiaolei 金晓蕾 |
četvrtak周四 18.00-19.30 | ONLINE | Wang Guanxiong 王冠雄 | |
SREDNJI III 中级三
| utorak 周二 19.30-21.00 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | 王楚燕 Wang Chuyan |
četvrtak 周四 19.30-21.00 | UČIONICA 27 27教室 | Chen Lili 陈俐俐 | |
VIŠI I 高级一
| sreda周三 18.00-19.30 | UČIONICA 27 27教室 | Shen Jie 申婕 |
petak 周五 18.00-19.30 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | Chen Lili 陈俐俐
| |
VIŠI III 高级三
| utorak周二 18.00-19.30 | ANEKS IZMEĐU II I III SPRATA ANEKS教室 | Wang Chuyan 王楚燕
|
četvrtak周四 18.00-19.30 | UČIONICA 27 27教室 | Chen Lili 陈俐俐 | |
翻译 PISMENO I USMENO PREVOĐENJE | utorak 周二 18.00-19.30 | UČIONICA IK-a 孔院教室 | Ana Jovanović 安娜 (2.10 ‒ 9. 11.) Jin Xiaolei 金晓蕾 (14.11 – 21.12.) |
četvrtak 周四 18.00-19.30 | UČIONICA IK-a 孔院教室 | Ana Jovanović 安娜 (2.10 ‒ 9. 11) Jin Xiaolei 金晓蕾 (14.11 – 21.12.) | |
KINESKI RAJ POČETNI I 汉语乐园 初级一 | subota 周六 09.00-10.00 | UČIONICA 012 012教室
| Veljko Savić 维德克 |
KINESKI RAJ POČETNI III 汉语乐园 初级三 | subota周六 10.00-11.00 | UČIONICA 012 012教室
| Veljko Savić 维德克 |
KINESKI RAJ SREDNJI III 汉语乐园 中级三 | subota周六 11.00-12.00 | UČIONICA 012 012教室
| Wang Guanxiong 王冠雄 |
KURS KINESKE KULTURE 中国文化 | četvrtak 周四 18.00-19.30 | SALA ZA SEDNICE (PORED DEKANATA, I sprat FAKULTETA) 语言学院会议室 | Radosav Pušić 普西奇 |
KURS SRPSKOG JEZIKA HBIS SRB河钢集团 | ponedeljak 周一 17.00-18.30
| ONLINE | Marijana Komazec 马予希
|