Predavanje u Narodnoj biblioteci ,,Stevan Sremac“ u Nišu – Education in China

Institut Konfucije u Beogradu i Narodna biblioteka ,,Stevan Sremac“ u Nišu Vas pozivaju na predavanje profesorke Zhao Huiyu. Predavanje će biti održano 25. juna u 18 časova. Ulaz je slobodan.

Profesorka Zhao Huiyu, saradnik Instituta Konfucije u Beogradu i profesor kineskog jezika u Narodnoj biblioteci Stevan Sremac u Nišu, održaće predavanje na kojem će građanima Niša predstaviti kineski sistem obrazovanja. Predavanje nosi naziv Education in China i biće održano na engleskom jeziku, uz prevodioca. Pored priče o kineskom sistemu obrazovanja, posetioci će imati priliku da porazgovaraju sa lektorkom Zhao i nauče nekoliko reči na kineskom jeziku.

Dobro došli!

Institut Konfucije u Beogradu neće raditi
od 18. jula do 16. avgusta tekuće godine.
Prvi radni dan nakon letnje pauze je
ponedeljak, 19. avgust.