Predavanje u Narodnoj biblioteci ,,Stevan Sremac“ u Nišu – Education in China

Institut Konfucije u Beogradu i Narodna biblioteka ,,Stevan Sremac“ u Nišu Vas pozivaju na predavanje profesorke Zhao Huiyu. Predavanje će biti održano 25. juna u 18 časova. Ulaz je slobodan.

Profesorka Zhao Huiyu, saradnik Instituta Konfucije u Beogradu i profesor kineskog jezika u Narodnoj biblioteci Stevan Sremac u Nišu, održaće predavanje na kojem će građanima Niša predstaviti kineski sistem obrazovanja. Predavanje nosi naziv Education in China i biće održano na engleskom jeziku, uz prevodioca. Pored priče o kineskom sistemu obrazovanja, posetioci će imati priliku da porazgovaraju sa lektorkom Zhao i nauče nekoliko reči na kineskom jeziku.

Dobro došli!

HSK / HSKK

Institut Konfucije u Beogradu i ove godine organizuje ispit svih nivoa HSK i HSKK. Ispit je u nedelju, 1. decembra 2019. Počnite na vreme da se spremate za ispit i pratite naše objave da biste znali kada počinje prijava...
U 2020. godini Institut Konfucije u beogradu organizovaće polaganje ispita HSK u maju i decembru.