Predavanje u Kineskom kutku u Nišu – Šta sve može kineska medicina

16. oktobra 2019. godine, Institut Konfucije u Beogradu je u saradnji sa Narodnom bibliotekom ,,Stevan Sremac“ u Nišu u prostorijama Kineskog kutka organizovao predavanje pod nazivom ,,Šta sve može kineska medicina“. Predavanje je držao Filip Manja, lekar kineske medicine.

Predavač je kroz interaktivno predavanje ispričao priču o akupunkturi i posetiocima približio ideju o tradicionalnoj kineskoj medicini i njenim efektima. Posetioci su imali priliku da čuju šta se sve može lečiti akupunkturom, koliko je bolna, kao i nešto o akupunkturnim tačkama na telu. Na predavanju su prikazani i različiti video zapisi koji svedoče o uspešnosti lečenja određenih zdravstvenih stanja akupunkturom. Pored priče o akupunkturi, predavač je istakao i čajeve kao jedan od bitnijih elemenata u očuvanju zdravlja.

Nakon predavanja, posetioci su imali priliku da popričaju sa predavačem, i da se više informišu o kineskoj medicini.

Predavač posetiocima pokazuje akupunkturne tačke

U TOKU JE UPIS!
Prijavite se na kurseve jezika i borilačkih veština:
-početni
-srednji
-viši
-napredni
-prevođenje
-poslovni
-kineski raj (kurs za osnovce)
-kurs pisanja kineskih karaktera
-taiđi
Upis traje do 24. februara 2020. godine.