Predavanje u Gradskoj opštini Vračar – Priča o kineskoj medicini

Institut Konfucije u Beogradu i Gradska opština Vračar Vas pozivaju na predavanje pod nazivom Priča o kineskoj medicini. Predavanje će biti održano u četvrtak, 5. decembra u 19 časova u sali GO Vračar. Predavanje će držati Filip Manja, lekar kineske medicine.

Kineska medicina obuhvata širok spektar znanja i veština koje su se taložile hiljadama godina – akupunkturu, biljnu medicinu, kinesku masažu, itd. Kako je ona nastala, na koji način se prenela za Zapad, u kojim je slučajevima klinički najefikasnija, šta nauka kaže o njoj, samo su neke od tema o kojima će biti reči tokom predavanja, a Filip će sa posetiocima podeliti i slučajeve iz svoje kliničke prakse, kao i prakse velikih lekara našeg doba.

Ulaz je slobodan. Dobro došli!

Moje reči je lako razumeti,
lako ih je ostvariti.

Na svetu nema onoga ko ih razume,
nema ko da ih ostvari.