Predavanje u Gradskoj opštini Vračar – Priča o kineskoj medicini

Institut Konfucije u Beogradu i Gradska opština Vračar Vas pozivaju na predavanje pod nazivom Priča o kineskoj medicini. Predavanje će biti održano u četvrtak, 5. decembra u 19 časova u sali GO Vračar. Predavanje će držati Filip Manja, lekar kineske medicine.

Kineska medicina obuhvata širok spektar znanja i veština koje su se taložile hiljadama godina – akupunkturu, biljnu medicinu, kinesku masažu, itd. Kako je ona nastala, na koji način se prenela za Zapad, u kojim je slučajevima klinički najefikasnija, šta nauka kaže o njoj, samo su neke od tema o kojima će biti reči tokom predavanja, a Filip će sa posetiocima podeliti i slučajeve iz svoje kliničke prakse, kao i prakse velikih lekara našeg doba.

Ulaz je slobodan. Dobro došli!

HSK / HSKK

Institut Konfucije u Beogradu i ove godine organizuje ispit svih nivoa HSK i HSKK. Ispit je u nedelju, 1. decembra 2019. Prijava se zatvara 5. novembra 2019.
U 2020. godini Institut Konfucije u Beogradu organizovaće polaganje ispita HSK u maju i decembru.