Poziv na konkurs KINESKA NOVA GODINA

Институт Конфуције у Београду

ученике основних и средњих школа

позива на конкурс

КИНЕСКА НОВА ГОДИНА

Институт Конфуције у Београду (ИК), поводом обележавања кинеске Нове године, са задовољством позива све ученике основних и средњих школа који гаје љубав према кинеској култури и језику да се пријаве на конкурс КИНЕСКА НОВА ГОДИНА. Заинтерeсовани могу путем имејла директно послати свој рад: ликовне радове, фотографије, есеје или песме (на српском или кинеском језику) чији садржај одговара теми овог конкурса. Учесници могу послати више радова из различитих катеогорија. Приликом пријаве на конкурс, учесници такође треба да доставе изјаву о ауторском делу, која се налази у наставку текста (довољно је копирати текст изјаве, попунити је у word-у и послати слику/скен).

Радовe могу послати на адресу: institutkonfucije@fil.bg.ac.rs  са нагласком: за Конкурс кинеска Нова година”. Такође у мејлу треба навести:

• пуно име и презиме
  • године старости
  • назив школе
  • место боравка учесника Конкурса.

ИК ће обезбедити награде за најбоље радове (I, II, III место). Рок за слање радова је 31. јануар 2021. године.

ИЗЈАВА О АУТОРСКОМ ДЕЛУ

Ја, доле потписани/-а ____________________________________ (име и презиме), потврђујем да је рад који сам приложио/-ла за конкурс Института Конфуције у Београду, ауторско дело мене лично/ мог детета/ мог ученика. Такође, сагласан/-а сам да Институт Конфуције у Београду може објавити мој рад на својој интернет страници/друштвеним мрежама.

потпис: _____________________________________

датум: ______________________________________