Onlajn predavanje: Moja priča o Kini (Zoran Bogdanović, vlasnik kompanije Starlink)

Institut Konfucije u Beogradu i Biblioteka grada Beograda pozivaju vas na onlajn predavanje Moja priča o Kini

Zoran Bogdanović, vlasnik kompanije Starlink

Zoran Bogdanović je od 1997. godine živeo i radio u NR Kini i vlasnik je kompanije Starlink Enterprise Limited koja je tokom godina postala sinonim eksperta u trgovini, pružanju usluga i konsaltingu. Za predsednika Srpsko-kineskog poslovnog kluba izabran je 2014. godine, dok je u periodu od 2008. do 2012. bio delegat Skupštine dijaspore i Srba u regionu predstavljajući Kinu i ostale države Azije.

Predavanje će biti dostupno na youtube kanalu Institut Konfucije u Beogradu od 23. marta 2021. godine, a možete mu pristupiti i preko sledećeg linka: https://youtu.be/k83cqL3NPu0

Uživajte!