Onlajn predavanje: Akupunktura u službi terapije bola

Institut Konfucije u Beogradu i Biblioteka grada Beograda pozivaju vas na onlajn predavanje Akupunktura u službi terapije bola

Bol prema kineskoj medicini predstavlja nemogućnost zdravog protoka vitalne energije i krvi u telu. Na koji način, iz ugla nauke, deluju mehanizmi akupunkture za bolna stanja, kakav je efekat akupunkture u odnosu na aktuelna farmakološka rešenja za suzbijanje bola, kako u praksi deluje akupunktura i za koja stanja je najefikasnija, na ova i druga pitanja pokušaćemo da damo odgovore tokom ovog predavanja.

Filip Manja

lekar kineske medicine

Predavanje će biti dostupno na youtube kanalu Institut Konfucije u Beogradu od 19. novembra.

Kancelarija Instituta Konfucije, usled trenutne epidemijske situacije, radi skraćeno: ponedeljkom, sredom i četvrtkom od 9 do 13 č, a ostalim danima radimo onlajn.

Za sva pitanja možete pisati na naš mejl institutkonfucije@fil.bg.ac.rs,
a odgovor možete očekivati u najkraćem mogućem roku.