Održana radionica taiđija u Centru za obrazovanje i kulturu Božidarac

U petak, 27. septembra 2019. godine, Institut Konfucije u Beogradu je u Saradnji sa Centrom za obrazovanje i kulturu Božidarac organizovao besplatnu radionicu taiđija. Radionicu je držala prof. Nada Maćig Sekulić.

Na radionici su pokazane osnovne forme taiđija, a prof. Nada je posetiocima ispričala ponešto o tim formama i kada ih je korisno koristiti. Posetioci su imali priliku i sami da probaju nekoliko vežbi.  Nakon radionice, posetioci su mogli da popričaju sa prof. Nadom i da saznaju više o budućim radionicama.

HSK / HSKK

Institut Konfucije u Beogradu i ove godine organizuje ispit svih nivoa HSK i HSKK. Ispit je u nedelju, 1. decembra 2019. Počnite na vreme da se spremate za ispit i pratite naše objave da biste znali kada počinje prijava...
U 2020. godini Institut Konfucije u beogradu organizovaće polaganje ispita HSK u maju i decembru.