Institut Konfucije u Beogradu Vas poziva na konkurs KINA U MOJIM OČIMA

Institut Konfucije u Beogradu (IK), povodom obeležavanja Dana Instituta Konfucije, sa zadovoljstvom poziva sve one koji gaje ljubav prema kineskoj kulturi i jeziku da se prijave na konkurs Kina u mojim očima. Zainteresovani mogu putem imejla direktno poslati svoj rad: likovne radove, fotografije, video zapise (ne duže od 5 minuta), eseje ili pesme (na srpskom ili kineskom jeziku) čiji sadržaj odgovara temi ovog konkursa.

Radove mogu poslati na adresu: institutkonfucije@fil.bg.ac.rs  sa naglaskom: za Konkurs Kina u mojim ocima”. Takođe u mejlu treba navesti puno ime i prezime, godine starosti i mesto boravka učesnika Konkursa.

IK će obezbediti nagrade za najbolje radove (I, II, III mesto). Prva nagrada je besplatna školarina za jedan kurs kineskog jezika u IK, a svi učesnici u Konkursu će dobiti prigodne poklone. Rok za slanje radova je 28. septembar. Rezultati Konkursa će biti objavljeni 1. oktobra 2020. godine.

U toku je prijavljivanje za ispite HSK i HSKK, koji će se održati u nedelju, 6. decembra 2020. godine.

Prijavljivanje se zatvara u petak 30. oktobra tekuće godine.