Deveti šangajski sajam obrazovanja u Beogradu

Dana 27. marta 2017. godine, na Univerzitetu u Beogradu – Pravnom fakultetu, Bulevar kralja Aleksandra 67, biće održan Deveti šangajski sajam obrazovanja, u periodu od 10 do 15 časova.

Deveti šangajski sajam obrazovanja je događaj koji svake godine organizuje Komisija za obrazovanje grada Šangaja, u saradnji sa partnerima u inostranstvu. Cilj Sajma obrazovanja je predstavljanje visokoškolskih institucija iz Šangaja, ostvarivanje međuinstitucionalne saradnje i povećanje interesovanja studenata za nastavak studija u Šangaju. Ove godine, 33 visokoškolske institucije iz Šangaja predstaviće svoje studijske programe na Sajmu.
Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane studente, buduće akademce, kao i sve članove akademske zajednice da posete Sajam obrazovanja.

U toku je UPIS!

Hajde da govorimo na kineskom!

I ove jeseni organizujemo kurseve kineskog jezika različitih nivoa: početni, srednji, viši, napredni, poslovni, prevođenje, kurs pisanja kineskih karaktera, zdravstveni ćigung, taiđi...

UPIS TRAJE DO KRAJA SEPTEMBRA!!! DOBRO DOŠLI!

Za više informacijja:
posetite sajt http://konfucije.fil.bg.ac.rs/wp/kursevi/ ili nas pozovite 011/3284595!