Deveti šangajski sajam obrazovanja u Beogradu

Dana 27. marta 2017. godine, na Univerzitetu u Beogradu – Pravnom fakultetu, Bulevar kralja Aleksandra 67, biće održan Deveti šangajski sajam obrazovanja, u periodu od 10 do 15 časova.

Deveti šangajski sajam obrazovanja je događaj koji svake godine organizuje Komisija za obrazovanje grada Šangaja, u saradnji sa partnerima u inostranstvu. Cilj Sajma obrazovanja je predstavljanje visokoškolskih institucija iz Šangaja, ostvarivanje međuinstitucionalne saradnje i povećanje interesovanja studenata za nastavak studija u Šangaju. Ove godine, 33 visokoškolske institucije iz Šangaja predstaviće svoje studijske programe na Sajmu.
Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane studente, buduće akademce, kao i sve članove akademske zajednice da posete Sajam obrazovanja.

Kancelarija Instituta Konfucije u Beogradu neće raditi od 30.12.2017. godine do 15.1.2018. godine zbog novogodišnjih i božićnih praznika.

Prvi radni dan posle praznika je ponedeljak, 15. januar 2018. godine.

Srećni novogodišnji i božićni praznici!
恭贺新禧!