Dani kineske kulture u Požarevcu

Institut Konfucije u Beogradu će u saradnji sa Narodnom bibliotekom Ilija M. Petrović u Požarevcu u periodu od 4. februara do 10. februara organizovati manifestaciju Dani kineske kulture. Ulaz na sve aktivnosti je slobodan.

Dani kineske kulture – PROGRAM:

4. februar u 19.00 č. – projekcija filma Mit

6. februar u 19.00 č. – projekcija filma Mulan, rađanje ratnika

8. februar 11.00-14.00 č. – demo čas kineskog jezika i radionice kaligrafije

10. februar u 19.00 č. – predavanje Kineska Nova godina – verovanja i običaji – dr Ana Jovanović

Dobro došli!

Institut Konfucije pri Filološkom fakultetu u Beogradu, u skladu sa merama koje je usvojila Vlada Republike Srbije u cilju sprečavanja širenja virusa Kovid-19, neće raditi od sutra, 16. marta 2020. godine, do prestanka važenja uvedenih mera. Nastava na kursevima Instituta će se u ovom periodu odvijati online.