Hor Instituta Konfucije u Beogradu nastupio na Koncertu podrške za Vuhan i Kinu

Ambasada NR Kine u Srbiji je u saradnji sa Vladom Republike Srbije i Gradskom upravom grada Beograda 22. februara na Kalemegdanskom platou održao Koncert podrške za Vuhan i Kinu. U programu su učestvovali Slobodan Trkulja i Balkanopolis, Ansambl ,,Kolo” i hor Instituta Konfucije u Beogradu.

Ambasadorka NR Kine u Srbiji, nj.e. Čen Bo, obratila se prisutnima i istakla da su zajedničkim naporima čitave zemlje mere prevencije i kontrole postigle rezulate, ali da je Kini potrebna solidarnost i podrška.

Hor Instituta Konfucije u Beogradu izveo je numeru Moja domovina i ja (我和我的祖国), kojom je i zatvoren koncert.

Slobodan Trkulja i hor Instituta Konfucije u Beogradu

Hor Instituta Konfucije je numerom Moja domovina i ja ( 我和我的祖国) zatvorio Koncert podrške za Vuhan i Kinu