Stručni ispit za turističkog vodiča i turističkog pratioca 2017.

Poštovani/-a,

Obaveštavamo Vas da Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija planira raspisivanje oglasa za polaganje stručnog ispita za turističkog vodiča i turističkog pratioca 18. oktobra 2017. godine, a na koji se mogu prijaviti sva zainteresovana lica. Rok za podnošenje prijava biće osam dana i počinje da teče narednog dana od dana objavljivanja oglasa.

Prijave na oglas kandidati dostavljaju isključivo u periodu od 19. do 26. oktobra 2017. godine.

Oglas će se raspisati za kandidate sa znanjem engleskog, francuskog, grčkog, nemačkog, arapskog, ruskog, kineskog, španskog, italijanskog, turskog, poljskog, japanskog, korejskog, persijskog, hebrejskog i holandskog jezika.

Oglas će biti objavljen na zvaničnoj internet stranici ministarstva, a uslovi oglasa sadržani su u Pravilniku o stručnom ispitu za turističkog vodiča i turističkog pratioca (,,Službeni glasnik RS”, broj 102/2015).

U TOKU JE UPIS!
HAJDE DA GOVORIMO NA KINESKOM!

I ovog proleća organizujemo kurseve kineskog jezika različitih nivoa:
početni, srednji, viši,
napredni, poslovni, prevođenje,
kurs pisanja kineskih karaktera,
taihequan,
zdravstveni ćigung...

UPIS TRAJE DO KRAJA FEBRUARA!!! DOBRO DOŠLI!