Takmičenje Instituta Konfucije u pisanju sastava

Institut Konfucije u Beogradu
poziva sve učenike osnovnih i srednjih škola koji uče kineski jezik, polaznike Instituta Konfucije i studente kineskog jezika da učestvuju u takmičenju iz pisanja sastava na temu
KINA I JA 《中国与我》!

Takmičari će biti podeljeni u dve kategorije:
a) učenici osnovnih i srednjih škola, polaznici Instituta Konfucije, studenti kineskog jezika koji uče kineski jezik manje od dve godine–sastav na srpskom jeziku

b) studenti koji uče kineski jezik duže od dve godine–sastav na kineskom jeziku

Konkurs se zatvara 1. septembra 2014. godine. Komisija Instituta Konfucije će nagraditi najbolje sastave.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje sastave putem e-mejla na institutkonfucije@fil.bg.ac.rs ili poštom na adresu Filološki fakultet-Institut Konfucije, Studentski trg 3, 11000 Beograd, uz obavezne sledeće podatke: ime i prezime, jmbg, instituciju u kojoj uče kineski jezik, i dužinu učenja kineskog jezika.