Seminar u Pekingu avgust 2012.

Održan je seminar za profesore kineskog jezika iz stranih zemalja u Pekingu

Kineska kancelarija za promociju kineskog jezika kao stranog (HANBAN), u saradnji sa Pekinškim univerzitetom održala je seminar o nastavnim materijalima za profesore kineskog jezika iz stranih zemalja u Pekingu u cilju podizanja kvaliteta nastave kineskog jezika i promovisanja nastavnih materijala za učenje kineskog jezika. Sedmodnevni seminar održan je u Pekingu u periodu od 6. do 12. avgusta 2012. godine na kojem je učestvovalo preko 50 profesora iz raznih zemalja. Tokom trajanja seminara održana su predavanja o metodici nastave kineskog jezika, prezentacije nastavnih materijala, diskusije i radionice posvećene nastavi kineskog jezika kao stranog. Profesori Instituta Konfucije u Beogradu učestvovali su na pomenutom seminaru. Nastavni program koji su oni sastavili, izabran je od svih učesnika kao najbolji.

seminar u Pekingu 1

Zajednička fotografija učesnika seminara za

profesore kineskog jezika iz stranih zemalja

seminar u Pekingu 2