Glavna uprava Hanbana (Confucius Institute) Univerzitet u Beogradu Univerzitet u Pekingu

Raspored polaganja ispita HSK/ HSKK i spisak kandidata

贝尔格莱德孔子学院

HSK/HSKK

2019121

1.12.2019.

Ispit/ 考试项目:

Broj kandidata/人数:

Vreme/ 时间:

Mesto/ 地点:

Dežurni nastavnici/ 主(监)考:

HSKK početni /

HSKK初级

4 09.15-10.00 aneks (između II i III sprata) Jelena Despotović & Sara Komosar, Sun Yimeng
HSKK srednji /

HSKK中级

15 10.00-10.45 aneks (između II i III sprata) Jelena Despotović & Sara Komosar, Sun Yimeng
HSKK viši / HSKK高级 1 10.45-11.45 aneks (između II i III sprata) Jelena Despotović & Sara Komosar, Sun Yimeng
   
HSK 1 / HSK一级 12 10.00-10.45 učionica 27/27教室 Ana Jovanović & Yan Libin
HSK 2, grupa A /

HSK二级A

13 10.00-11.00 učionica 24a/24a教室 Kristina Mišić & Jovana Dubonjac
HSK 2, grupa B /

HSK二级B

12 11.00-12.00 učionica 24a/24a教室 Kristina Mišić & Jovana Dubonjac
HSK 3 / HSK三级 14 11.00-12.30 učionica 27/27教室 Ana Jovanović & Yan Libin
HSK 4, grupa A /

HSK四级A

16 12.15-14.15 aneks (između II i III sprata) Kristina Mišić & Sun Yimeng
HSK 4, grupa B /

HSK四级B

16 12.15-14.15 učionica 24a/24a教室 Jovana Dubonjac & Yan Libin
HSK 5 / HSK五级 5 12.00-14.05 učionica u IK/孔子学院教室 Jin Xiaolei & Sara Komosar

 

贝尔格莱德孔子学院

HSK/HSKK

2019121

SPISAK KANDIDATA

HSK 1 / HSK 一级:
1. Lidija Dragićević
2. Radmila Perać
3. Nađa Božović
4. Stefan Jaćimović
5. Mina Stevanović
6. Natalija Ćosić
7. Ana Kuharović
8. Uroš Veličković
9. Jovana Janković
10. Jelena Savić
11. Luca Oesch
12. Jean-Luc Oesch
HSK 2, GRUPA A / HSK二级A组:
1.  Dunja Pešić
2. Iskra Tadić
3. Anđela Milenković
4. Mina Dinić
5. Strahinja Radosavljević
6. Ana Vlahović
7. Hristina Damjanović
8. Tara Konculić
9. Anđela Vukčević
10. Bojana Radojević
11. Natalija Stanišić
12. Ana Stojaković
13. Marijana Komazec
HSK 2, GRUPA B / HSK二级B组:
14. Nevena Marinković
15. Natalija Pavlićević
16. Jelena Milenković
17. Milica Veljković
18. Milan Rašković
19. Magdalena Mitrović
20. Bojan Novaković
21. Katarina Stanisavac
22. Bogdan Milićević
23. Anastazija Antanasijević Govedarica
24. Snežana Živković
25. Jana Nikolić
HSK 3 / HSK三级:
1. Tatjana Milošević
2. Slobodan Popović
3. Andrea Delić
4. Julija Ilić
5. Anđela Dimić
6. Zdravko Banjac
7. Nikola Mićić
8. Danica Tamburkovski
9. Emilija Rašeta
10. Andrej Jovanović
11. Vladimir Roglić
12. Milena Miletić
13. Jana Petrović
14. Marija Radović
HSK 4  GRUPA A / HSK四级A组:
1. Bojana Milošević
2. Danica Stanković
3. Natalija Momčilović
4. Nikoleta Skakavac
5. Jovana Jovović
6. Kristina Todorović
7. Marija Mišković
8. Mateja Mirković
9. Ljiljana Milanović
10. Maja Lazarević
11. Milica Martinović
12. Mina Gardić
13. Milica Kovačević
14. Jovana Marsenić
15. Sunčica Kosić
16. Uroš Petrović
HSK 4 GRUPA B / HSK四级B组:
17. Sanja Stojsavljević
18. Ljiljana Slavković
19. Iva Šćepanović
20. Isidora Vujošević
21. Đorđe Jovanović
22. Jelisaveta Zubac
23. Anđela Kuzmanović
24. Luka Dragojlović
25. Isidora Obradović
26. Nikola Božničevski
27. Dragana Tomić
28. Ana Anđelković
29. Kristina Stojanović
30. Stefan Adamov
31. Maša Joksimović
32. Sofija Šućur
HSK 5 / HSK 五级:
1. Nemanja Kasalović
2. Tijana Paunović
3. Aleksa Šljuka
4. Vukica Antonijević
5. Milica Cakić
HSKK POČETNI / HSKK 初级:
1. Julija Ilić
2. Danica Tamburkovski
3. Kristina Stojanović
4. Milica Radojević
HSKK SREDNJI / HSKK中级
1. Natalija Momčilović
2. Nikoleta Skakavac
3. Nađa Agatunović
4. Mina Spasić
5. Milica Kovačević
6. Tijana Bojić
7. Uroš Petrović
8. Aleksa Šljuka
9. Milica Cakić
10. Dragana Tomić
11. Isidora Obradović
12. Nikola Božničevski
13. Ana Anđelković
14. Kristina Todorović
15. Stefan Adamov
HSKK VIŠI / HSKK 高级:
1. Ana Ilić


 

HSK / HSKK
 
Institut Konfucije u Beogradu i ove godine organizuje ispit svih nivoa HSK i HSKK. Ispit je u nedelju, 1. decembra 2019. Prijava se zatvara 5. novembra 2019.
U 2020. godini Institut Konfucije u Beogradu organizovaće polaganje ispita HSK u maju i decembru.
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 

Prijavite se za newsletter ______________________________

Kineski jezik i kultura ______________________________