Projekat rekonstrukcije pruge Beograd-Budimpešta, CCCC

Oglas Za Posao
China Communications Construction Co. – Projekat rekonstrukcije pruge Beograd-Budimpešta

1. O kompaniji

China Communications Construction Company (u daljem tekstu: CCCC) je vodeća svetska građevinska kompanija sa fokusom na izgradnju infrastrukture, autoputeva i mostova, luka, železničkih pruga, aerodroma i tunela u Kini i inostranstvu. Poslovanje takođe uključuje i investicije, industrijski razvoj, trgovinu, lizing i druge usluge. Fortune Magazine je 2017. godine objavio listu 500 najvećih kompanija na kojoj je kompanija CCCC na 103. mestu.

CCCC u 103 zemlje sveta ima 193 predstavništva, CCCC Beograd kao jedno od najvažnijih. Kompanija je u Srbiji uspešno završila projekat izgradnje Pupinovog mosta. Trenutno učestvuje na izgradnji autoputa E763, a uskoro počinje i projekat rekonstrukcije brze pruge Beograd-Budimpešta.

2. Otvorene pozicije

Za projekat rekonstrukcije pruge Beograd-Budimpešta raspisujemo oglas za prevodioce; opis pozicije i uslovi konkurisanja kako sledi:

Pozicija: Prevodilac s iskustvom (1-2 osobe)
Zahtevani uslovi:
1. Sposobnost prevođenja sa kineskog i srpskog jezika, sposobnost prevoda sa/na kombinacije jezika: kinesko-engleski, kinesko-srpski, srpsko-engleski. Usmeni prevodi na sastancima i pismeni prevodi dokumenata.
2. Poželjno je iskustvo rada na građevniskim projektima
3. Poželjno je iskustvo rada u kineskim kompanijama
4. Poželjno je da je iskustvo boravka ili školovanja u Kini, duže od godinu dana

Pozicija: Prevodilac praktikant (1-2 osobe)
Zahtevani uslovi:
1. Poznavanje kineskog jezika, uspešno korišćenje engleskog jezika
2. Odgovornost i motivisanost
3. Ljubav prema kineskoj kulturi
4. Poželjno je iskustvo boravka ili studiranja u Kini

3. Plata

Kompanija nudi konkurentne uslove, plata po dogovoru.

4. Proces zapošljavanja

1. Biografije dostaviti na engleskom i kineskom jeziku, na email luyd@ccccserbia.com.
2. Kompanija će izabrati kandidate
3. Intervju telefonom
4. Razgovor u kancelariji kompanije
5. Obaveštenje o odluci

5. Kontakt osoba:

Mr. Lu Yadong
Adresa: Stojana Ćelića 4, 11000 Beograd
Email: luyd@ccccserbia.com

Istinite reči nisu lepe,
lepe reči nisu istinite.
Dobri se ne spore,
raspravi vični nisu dobri.
Znalci nisu sveznalice,
sveznalice nisu znalci.
Mudrac ne zadržava ništa,
ljudima daje da više imaju,
što više daje to je bogatiji.
Dao neba
korist donosi i ne povređuje;
dao mudraca
iako delatan, ne sukobljava se.

Lao Ce