Projekat rekonstrukcije pruge Beograd-Budimpešta, CCCC

Oglas Za Posao
China Communications Construction Co. – Projekat rekonstrukcije pruge Beograd-Budimpešta

1. O kompaniji

China Communications Construction Company (u daljem tekstu: CCCC) je vodeća svetska građevinska kompanija sa fokusom na izgradnju infrastrukture, autoputeva i mostova, luka, železničkih pruga, aerodroma i tunela u Kini i inostranstvu. Poslovanje takođe uključuje i investicije, industrijski razvoj, trgovinu, lizing i druge usluge. Fortune Magazine je 2017. godine objavio listu 500 najvećih kompanija na kojoj je kompanija CCCC na 103. mestu.

CCCC u 103 zemlje sveta ima 193 predstavništva, CCCC Beograd kao jedno od najvažnijih. Kompanija je u Srbiji uspešno završila projekat izgradnje Pupinovog mosta. Trenutno učestvuje na izgradnji autoputa E763, a uskoro počinje i projekat rekonstrukcije brze pruge Beograd-Budimpešta.

2. Otvorene pozicije

Za projekat rekonstrukcije pruge Beograd-Budimpešta raspisujemo oglas za prevodioce; opis pozicije i uslovi konkurisanja kako sledi:

Pozicija: Prevodilac s iskustvom (1-2 osobe)
Zahtevani uslovi:
1. Sposobnost prevođenja sa kineskog i srpskog jezika, sposobnost prevoda sa/na kombinacije jezika: kinesko-engleski, kinesko-srpski, srpsko-engleski. Usmeni prevodi na sastancima i pismeni prevodi dokumenata.
2. Poželjno je iskustvo rada na građevniskim projektima
3. Poželjno je iskustvo rada u kineskim kompanijama
4. Poželjno je da je iskustvo boravka ili školovanja u Kini, duže od godinu dana

Pozicija: Prevodilac praktikant (1-2 osobe)
Zahtevani uslovi:
1. Poznavanje kineskog jezika, uspešno korišćenje engleskog jezika
2. Odgovornost i motivisanost
3. Ljubav prema kineskoj kulturi
4. Poželjno je iskustvo boravka ili studiranja u Kini

3. Plata

Kompanija nudi konkurentne uslove, plata po dogovoru.

4. Proces zapošljavanja

1. Biografije dostaviti na engleskom i kineskom jeziku, na email luyd@ccccserbia.com.
2. Kompanija će izabrati kandidate
3. Intervju telefonom
4. Razgovor u kancelariji kompanije
5. Obaveštenje o odluci

5. Kontakt osoba:

Mr. Lu Yadong
Adresa: Stojana Ćelića 4, 11000 Beograd
Email: luyd@ccccserbia.com

Institut Konfucije u Beogradu neće raditi
od 18. jula do 16. avgusta tekuće godine.
Prvi radni dan nakon letnje pauze je
ponedeljak, 19. avgust.