Predškolska ustanova 5 plus – traži nastavnika kineskog jezika

Predškolskoj ustanovi 5 plus (www.pu5plus.edu.rs) potreban je apsolvent ili diplomac Filološkog fakulteta sa znanjem engleskog i kineskog jezika.

Rad na otvorenoj poziciji podrazumeva sprovođenje nastave engleskog jezika za decu od 3. do 6. godina i nastave kineskog jezika za predškolce.
Pored toga, ova pozicija podrazumeva i angažovanje na aktivnostima PR tima naše Ustanove i komunikaciju sa roditeljima.

Osoba na ovoj poziciji potrebno je da bude pozitivna i komunikativna, da voli rad sa decom i da je dobro organizovana.

Radujemo se da nam svi koji su se pronašli u ovom poslu pošalju svoju biografiju na office@pu5plus.edu.rs

Istinite reči nisu lepe,
lepe reči nisu istinite.
Dobri se ne spore,
raspravi vični nisu dobri.
Znalci nisu sveznalice,
sveznalice nisu znalci.
Mudrac ne zadržava ništa,
ljudima daje da više imaju,
što više daje to je bogatiji.
Dao neba
korist donosi i ne povređuje;
dao mudraca
iako delatan, ne sukobljava se.

Lao Ce