Predškolska ustanova 5 plus – traži nastavnika kineskog jezika

Predškolskoj ustanovi 5 plus (www.pu5plus.edu.rs) potreban je apsolvent ili diplomac Filološkog fakulteta sa znanjem engleskog i kineskog jezika.

Rad na otvorenoj poziciji podrazumeva sprovođenje nastave engleskog jezika za decu od 3. do 6. godina i nastave kineskog jezika za predškolce.
Pored toga, ova pozicija podrazumeva i angažovanje na aktivnostima PR tima naše Ustanove i komunikaciju sa roditeljima.

Osoba na ovoj poziciji potrebno je da bude pozitivna i komunikativna, da voli rad sa decom i da je dobro organizovana.

Radujemo se da nam svi koji su se pronašli u ovom poslu pošalju svoju biografiju na office@pu5plus.edu.rs

U TOKU JE UPIS!
HAJDE DA GOVORIMO NA KINESKOM!

I ovog proleća organizujemo kurseve kineskog jezika različitih nivoa:
početni, srednji, viši,
napredni, poslovni, prevođenje,
kurs pisanja kineskih karaktera,
taihequan,
zdravstveni ćigung...

UPIS TRAJE DO KRAJA FEBRUARA!!! DOBRO DOŠLI!