Predškolska ustanova 5 plus – traži nastavnika kineskog jezika

Predškolskoj ustanovi 5 plus (www.pu5plus.edu.rs) potreban je apsolvent ili diplomac Filološkog fakulteta sa znanjem engleskog i kineskog jezika.

Rad na otvorenoj poziciji podrazumeva sprovođenje nastave engleskog jezika za decu od 3. do 6. godina i nastave kineskog jezika za predškolce.
Pored toga, ova pozicija podrazumeva i angažovanje na aktivnostima PR tima naše Ustanove i komunikaciju sa roditeljima.

Osoba na ovoj poziciji potrebno je da bude pozitivna i komunikativna, da voli rad sa decom i da je dobro organizovana.

Radujemo se da nam svi koji su se pronašli u ovom poslu pošalju svoju biografiju na office@pu5plus.edu.rs

“学而不思则罔 ,思而不学则殆”

,,Učiti a ne misliti je iluzorno,
misliti a ne učiti je opasno."

孔子
Konfucije