Predškolska ustanova 5 plus – traži nastavnika kineskog jezika

Predškolskoj ustanovi 5 plus (www.pu5plus.edu.rs) potreban je apsolvent ili diplomac Filološkog fakulteta sa znanjem engleskog i kineskog jezika.

Rad na otvorenoj poziciji podrazumeva sprovođenje nastave engleskog jezika za decu od 3. do 6. godina i nastave kineskog jezika za predškolce.
Pored toga, ova pozicija podrazumeva i angažovanje na aktivnostima PR tima naše Ustanove i komunikaciju sa roditeljima.

Osoba na ovoj poziciji potrebno je da bude pozitivna i komunikativna, da voli rad sa decom i da je dobro organizovana.

Radujemo se da nam svi koji su se pronašli u ovom poslu pošalju svoju biografiju na office@pu5plus.edu.rs

HSK / HSKK

Institut Konfucije u Beogradu i ove godine organizuje ispit svih nivoa HSK i HSKK. Ispit je u nedelju, 1. decembra 2019. Prijava se zatvara 5. novembra 2019.
U 2020. godini Institut Konfucije u Beogradu organizovaće polaganje ispita HSK u maju i decembru.