Predavanje u Narodnoj biblioteci ,,Stevan Sremac” u Nišu – Introduction to China

Institut Konfucije u Beogradu i Narodna biblioteka ,,Stevan Sremac” u Nišu Vas pozivaju na predavanje pod nazivom ,,Introduction to China”. Predavanje će biti održano 8. maja u Narodnoj biblioteci ,,Stevan Sremac” u Nišu, sa početkom u 18 časova.

Profesorka Zhao Huiyu, saradnik Instituta Konfucije u Beogradu i profesor kineskog jezika u Narodnoj biblioteci ,,Stevan Sremac” u Nišu, održaće predavanje kojim će građanima Niša predstaviti svoju zemlju – Kinu. Predavanje nosi naziv Introduction to China i biće održano na engleskom jeziku. Pored priče o Kini, njenoj kulturi i narodu, politici i ekonomiji, posetioci će imati priliku da nauče i nekoliko reči na kineskom jeziku.

Ulaz je slobodan. Dobro došli!