Predavanje u Biblioteci grada Beograda – Akupunktura: Istine i zablude

U ponedeljak, 25. marta 2019. godine, u Biblioteci grada Beograda održano je predavanje pod nazivom ,,Akupunktura: Istine i zablude“. Predavanje je održao Filip Manja, diplomirani sinolog i lekar tradicionalne kineske medicine. Na ovom predavanju, posetioci su imali priliku da se kroz interaktivan pristup predavača upoznaju sa tradicionalnom kineskom medicinom, i akupunkturom kao jednom njenom granom. Posetioci su saznali šta se sve može lečiti akupunkturom, da li je i koliko ona bolna, kao i istine i zablude o akupunkturnim tačkama na telu. Nakon predavanja, posetioci su mogli da postavljaju pitanja i da dodatno  porazgovaraju sa predavačem.

Ko zna dokle može,
bogat je.
Ko snažno stremi,
strastima se podaje.