Predavanje u Biblioteci grada Beograda – Akupunktura: Istine i zablude

U ponedeljak, 25. marta 2019. godine, u Biblioteci grada Beograda održano je predavanje pod nazivom ,,Akupunktura: Istine i zablude“. Predavanje je održao Filip Manja, diplomirani sinolog i lekar tradicionalne kineske medicine. Na ovom predavanju, posetioci su imali priliku da se kroz interaktivan pristup predavača upoznaju sa tradicionalnom kineskom medicinom, i akupunkturom kao jednom njenom granom. Posetioci su saznali šta se sve može lečiti akupunkturom, da li je i koliko ona bolna, kao i istine i zablude o akupunkturnim tačkama na telu. Nakon predavanja, posetioci su mogli da postavljaju pitanja i da dodatno  porazgovaraju sa predavačem.

HSK / HSKK

Institut Konfucije u Beogradu i ove godine organizuje ispit svih nivoa HSK i HSKK. Ispit je u nedelju, 1. decembra 2019. Počnite na vreme da se spremate za ispit i pratite naše objave da biste znali kada počinje prijava...
U 2020. godini Institut Konfucije u beogradu organizovaće polaganje ispita HSK u maju i decembru.