Najava o raspisivanju oglasa za polaganje stručnog ispita za turističkog vodiča

Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija planira raspisivanje oglasa za polaganje stručnog ispita za turističkog vodiča i turističkog pratioca 8. oktobra 2018. godine, a na koji se mogu prijaviti sva zainteresovana lica. Rok za podnošenje prijava biće osam dana i počinje da teče narednog dana od dana objavljivanja oglasa.

Prijave na oglas kandidati dostavljaju isključivo u periodu od 9. do 16. oktobra 2018. godine.

Oglas će biti objavljen na zvaničnoj internet stranici ministarstva, a uslovi oglasa sadržani su u Pravilniku o stručnom ispitu za turističkog vodiča i turističkog pratioca („Službeni glasnik RS“, broj 102/2015).

U TOKU JE UPIS!
HAJDE DA GOVORIMO NA KINESKOM!

I ovog proleća organizujemo kurseve kineskog jezika različitih nivoa:
početni, srednji, viši,
napredni, poslovni, prevođenje,
kurs pisanja kineskih karaktera,
taihequan,
zdravstveni ćigung...

UPIS TRAJE DO KRAJA FEBRUARA!!! DOBRO DOŠLI!