Međunarodni ispit iz kineskog jezika

Institut Konfucije u Beogradu uspešno je organizovao međunarodni ispit iz kineskog jezika (HSK/HSKK)

Institut Konfucije u Beogradu je 1. decembra 2013. godine organizovao međunarodni ispit iz kineskog jezika-HSK/HSKK. Pored VI nivoa pismenog ispita HSK, ove godine je po prvi put organizovan govorni ispit HSKK, početni, srednji, viši nivo. Preko 90 učesnika je polagalo izabrane nivoe pomenutog ispita. Veliki broj studenata je polagao ispit HSK, nivo II, III, IV, V, kao i govorni ispit HSKK, početni i srednji nivo, dok se mali broj polaznika odlučio za polaganje najjnižeg i najvišeg nivoa ispita HSK, i višeg nivo govornog ispita HSKK. Rezultati ispita će biti poznati početkom januara 2014. godine.

Dežurni nastavnik uvodi studente u učionicu
u kojoj će se održati ispit HSK/HSKK

Dežurni nastavnik podseća polaznike o osnovnim

pravilima polaganja ispita HSK/HSKK