Kurs kineskog jezika za decu

Kineski raj: Kurs kineskog jezika za decu uzrasta od 6 do 10 godina

Institut Konfucije u Beogradu u školskoj 2018/2019. godini organizuje kurs kineskog  jezika Kineski raj za decu uzrasta od 6 do 10 godina. Nastava se održava subotom od 11:00 do 12:00 časova u prostorijama Filološkog fakulteta u Beogradu (Studentski trg 3, 11000 Beograd).

Cena kursa iznosi 2.000,00 dinara na mesečnom nivou, nastavni materijal je uračunat u cenu.

Časovi počinju 27. oktobra tekuće godine.

Na kursu Kineski raj mlađi polaznici usvajaju kineski jezik kroz interaktivne igre, kreativne radionice, pesme i recitacije. U nastavi se koristi udžbenik Chinese paradise/Hanyu leyuan. Dođite da zajedno otkrijemo kineski jezik i kulturu!

HAJDE DA GOVORIMO NA KINESKOM!

Kurs kineskog jezika Kineski raj za decu uzrasta od 6 do 10 godina. Svake subote od 11:00 do 12:00 časova u prostorijama Filološkog fakulteta (Studentski trg 3).

Časovi počinju 27. oktobra tekuće godine.
Prijavite se!