Konkurs za radnu poziciju u China Railway Design Corporation Serbia Ogranak

Kompanija China Railway Design Corporation Serbia Ogranak Beograd je ogranak kompanije China Railway Design Corporation iz N.R.Kine, velike državne projektantske grupacije locirane u gradu Tienđin, svrstanih među prvih sto projektantskih kuća u Kini.

Kompanija CRDC Serbia Ogranak uključena je u Projekat izgradnje i modernizacije pruge Beograd-Budimpešta.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Prevodilac za kineski jezik

Mesto zaposlenja: Beograd

Iz potrebe daljeg razvoja, kompanija ovim putem traži prevodioce koji ispunjavaju sledeće uslove:

• Diplomirani filolog kineskog jezika
  • Radno iskustvo 3-5 godina (poželjno na železnici ali nije neophodno)
  • Iskustvo rada na železnici smatraće se prednošću
  • Dobro znanje engleskog jezika

Kontakt osoba: Goran Liu, tel. +38163298808, e-mail: lkf.crdc@gmail.com

HSK / HSKK

Institut Konfucije u Beogradu i ove godine organizuje ispit svih nivoa HSK i HSKK. Ispit je u nedelju, 1. decembra 2019. Prijava se zatvara 5. novembra 2019.
U 2020. godini Institut Konfucije u Beogradu organizovaće polaganje ispita HSK u maju i decembru.